DE KNVB heeft de indeling van de poule's bekend gemaakt, De Treffers is ingedeeld bij:
Hatert
RKHVV
AVW'66
19 augustus De Treffers - RKHVV
aanvang 19.00 uur
26 augustus AVW'66 - De Treffers
aanvang 18.45 uur
30-31 augustus Hatert - De Treffers
zaterdag
tegenstanders districtsbeker bekend
Labels:
alles over wedstrijden eerste elftal,
indelingen elft. 2007-2008
Gepost door
De treffers
op
zaterdag, juni 28, 2008
woensdag
oefenprogramma De Treffers 1
Dinsdag 29-7-2008 Training 19.30 uur
Dinsdag 5-8-2000 De Treffers 1 - Hatert 1 20.00 uur
Zaterdag 9-8-2008 PSV 1 (am) - De Treffers 1 18.00 uur
Zaterdag 16-8-2008 De Treffers 1 - Dijkse Boys 1 18.00 uur
Dinsdag 19-8-2008 Thuis tegen RKHVV 19.00 uur (Beker)
Zaterdag 23-8-2008 De Treffers 1 - Jong Vitesse Arnhem 16.00 uur
(Open dag De Treffers) AFGELAST!!
Dinsdag 26-8-2008 uit naar AVW'66 aanvang 18.45 uur (Beker)
Zaterdag 30-8-2008 Voorronde KNVB beker (30-31 augustus uit naar Hatert(beker)
Zondag 7-9-2008 Aanvang Competitie
uit naar Germania (misschien zaterdagavond 06-09)
Dinsdag 5-8-2000 De Treffers 1 - Hatert 1 20.00 uur
Zaterdag 9-8-2008 PSV 1 (am) - De Treffers 1 18.00 uur
Zaterdag 16-8-2008 De Treffers 1 - Dijkse Boys 1 18.00 uur
Dinsdag 19-8-2008 Thuis tegen RKHVV 19.00 uur (Beker)
Zaterdag 23-8-2008 De Treffers 1 - Jong Vitesse Arnhem 16.00 uur
(Open dag De Treffers) AFGELAST!!
Dinsdag 26-8-2008 uit naar AVW'66 aanvang 18.45 uur (Beker)
Zaterdag 30-8-2008 Voorronde KNVB beker (30-31 augustus uit naar Hatert(beker)
Zondag 7-9-2008 Aanvang Competitie
uit naar Germania (misschien zaterdagavond 06-09)
Labels:
alles over wedstrijden eerste elftal,
indelingen elft. 2007-2008
Gepost door
De treffers
op
woensdag, juni 18, 2008
dinsdag
De Treffers begint met twee derby;s binnen drie weken
05-10-08 14:30 De Treffers- H.S.C. 21 / Brein
12-10-08 14:00 S.C. Joure -De Treffers
26-10-08 14:30 De Treffers- Alcides
02-11-08 14:30 De Bataven -De Treffers
09-11-08 14:30 De Treffers -Quick '20
16-11-08 14:30 Lienden- De Treffers
30-11-08 14:30 De Treffers- W.S.V.
07-12-08 14:00 Sneek- De Treffers
14-12-08 14:30 De Treffers Be Quick 1887
**********************************
05-10-2008
05-10-08 14:00 Babberich -S.C. Joure
05-10-08 14:00 W.S.V.- Lienden
05-10-08 14:00 W.K.E. -Achilles '29
05-10-08 14:00 Sneek -Quick '20
05-10-08 14:30 Germania -Alcides
05-10-08 14:30 De Treffers -H.S.C. 21 /Carparc
05-10-08 14:30 Be Quick 1887- De Bataven
12-10-2008
12-10-08 14:00 S.C. Joure -De Treffers
12-10-08 14:00 Alcides -Babberich
12-10-08 14:30 Achilles '29 -W.S.V.
12-10-08 14:30 Quick '20 -Be Quick 1887
12-10-08 14:30 Lienden- Sneek
12-10-08 14:30 H.S.C. 21 /Carparc -W.K.E.
12-10-08 14:30 De Bataven -Germania
26-10-2008
26-10-08 14:00 Babberich- De Bataven
26-10-08 14:00 W.K.E. -S.C. Joure
26-10-08 14:00 Sneek -W.S.V.
26-10-08 14:30 H.S.C. 21 /Carparc -Achilles '29
26-10-08 14:30 Germania -Quick '20
26-10-08 14:30 De Treffers- Alcides
26-10-08 14:30 Be Quick 1887- Lienden
02-11-2008
02-11-08 14:00 Alcides- W.K.E.
02-11-08 14:00 W.S.V. -Be Quick 1887
02-11-08 14:00 S.C. Joure- H.S.C. 21 /Carparc
02-11-08 14:30 Achilles '29 -Sneek
02-11-08 14:30 Quick '20 -Babberich
02-11-08 14:30 Lienden -Germania
02-11-08 14:30 De Bataven -De Treffers
09-11-2008
09-11-08 14:00 Babberich- Lienden
09-11-08 14:00 W.K.E.- De Bataven
09-11-08 14:00 S.C. Joure -Achilles '29
09-11-08 14:30 Be Quick 1887 -Sneek
09-11-08 14:30 H.S.C. 21 /Carparc - Alcides
09-11-08 14:30 Germania -W.S.V.
09-11-08 14:30 De Treffers -Quick '20
16-11-2008
16-11-08 14:00 Alcides -S.C. Joure
16-11-08 14:00 W.S.V. -Babberich
16-11-08 14:00 Sneek -Germania
16-11-08 14:30 Achilles '29- Be Quick 1887
16-11-08 14:30 Quick '20- W.K.E.
16-11-08 14:30 Lienden -De Treffers
16-11-08 14:30 De Bataven -H.S.C. 21 /Carparc
30-11-2008
30-11-08 14:00 Babberich- Sneek
30-11-08 14:00 Alcides -Achilles '29
30-11-08 14:00 W.K.E.- Lienden
30-11-08 14:00 S.C. Joure- De Bataven
30-11-08 14:30 H.S.C. 21 /Carparc -Quick '20
30-11-08 14:30 Germania- Be Quick 1887
30-11-08 14:30 De Treffers -W.S.V.
07-12-2008
07-12-08 14:00 W.S.V.- W.K.E.
07-12-08 14:00 Sneek -De Treffers
07-12-08 14:30 De Bataven- Alcides
07-12-08 14:30 Be Quick 1887- Babberich
07-12-08 14:30 Quick '20 -S.C. Joure
07-12-08 14:30 Lienden- H.S.C. 21 /Carparc
07-12-08 14:30 Germania -Achilles '29
14-12-2008
14-12-08 14:00 Alcides Quick '20
14-12-08 14:00 W.K.E. Sneek
14-12-08 14:00 S.C. Joure Lienden
14-12-08 14:00 Babberich Germania
14-12-08 14:30 Achilles '29 De Bataven
14-12-08 14:30 H.S.C. 21 /Carparc W.S.V.
14-12-08 14:30 De Treffers Be Quick 1887
25-01-2009
25-01-09 14:00 Alcides Lienden
25-01-09 14:00 W.K.E. Be Quick 1887
25-01-09 14:00 S.C. Joure W.S.V.
25-01-09 14:30 Achilles '29 Babberich
25-01-09 14:30 H.S.C. 21 /Carparc - Sneek
25-01-09 14:30 De Treffers Germania
25-01-09 14:30 De Bataven Quick '20
01-02-2009
01-02-09 14:00 Babberich De Treffers
01-02-09 14:00 W.S.V. Alcides
01-02-09 14:00 Sneek S.C. Joure
01-02-09 14:30 Be Quick 1887 H.S.C. 21 /Carparc
01-02-09 14:30 Quick '20 Achilles '29
01-02-09 14:30 Lienden De Bataven
01-02-09 14:30 Germania W.K.E.
08-02-2009
Datum Thuis Uit Status Uitslag
08-02-09 14:00 Alcides Sneek
08-02-09 14:00 W.K.E. Babberich
08-02-09 14:00 S.C. Joure Be Quick 1887
08-02-09 14:30 Achilles '29 De Treffers
08-02-09 14:30 Quick '20 Lienden
08-02-09 14:30 H.S.C. 21 /Carparc - Germania
08-02-09 14:30 De Bataven W.S.V.
15-02-2009
15-02-09 14:00 Babberich H.S.C. 21 /Carparc
15-02-09 14:00 W.S.V. Quick '20
15-02-09 14:00 Sneek De Bataven
15-02-09 14:30 De Treffers W.K.E.
15-02-09 14:30 Be Quick 1887 Alcides
15-02-09 14:30 Lienden Achilles '29
15-02-09 14:30 Germania S.C. Joure
01-03-2009
01-03-09 14:00 Alcides Germania
01-03-09 14:00 S.C. Joure Babberich
01-03-09 14:30 De Bataven Be Quick 1887
01-03-09 14:30 Achilles '29 W.K.E.
01-03-09 14:30 Quick '20 Sneek
01-03-09 14:30 Lienden W.S.V.
01-03-09 14:30 H.S.C. 21 /Carparc - De Treffers
08-03-2009
08-03-09 14:00 Babberich Alcides
08-03-09 14:00 W.S.V. Achilles '29
08-03-09 14:00 W.K.E. H.S.C. 21 /Carparc
08-03-09 14:00 Sneek Lienden
08-03-09 14:30 De Treffers S.C. Joure
08-03-09 14:30 Be Quick 1887 Quick '20
08-03-09 14:30 Germania De Bataven
15-03-2009
15-03-09 14:00 Alcides De Treffers
15-03-09 14:00 W.S.V. Sneek
15-03-09 14:00 S.C. Joure W.K.E.
15-03-09 14:30 De Bataven Babberich
15-03-09 14:30 Achilles '29 H.S.C. 21 /Carparc
15-03-09 14:30 Quick '20 Germania
15-03-09 14:30 Lienden Be Quick 1887
29-03-2009
29-03-09 14:00 Babberich Quick '20
29-03-09 14:00 W.K.E. Alcides
29-03-09 14:00 Sneek Achilles '29
29-03-09 14:30 De Treffers De Bataven
29-03-09 14:30 Be Quick 1887 W.S.V.
29-03-09 14:30 H.S.C. 21 /Carparc - S.C. Joure
29-03-09 14:30 Germania Lienden
05-04-2009
05-04-09 14:00 Alcides - H.S.C. 21 /Carparc
05-04-09 14:00 W.S.V. Germania
05-04-09 14:00 Sneek Be Quick 1887
05-04-09 14:30 De Bataven W.K.E.
05-04-09 14:30 Achilles '29 S.C. Joure
05-04-09 14:30 Quick '20 De Treffers
05-04-09 14:30 Lienden Babberich
19-04-2009
19-04-09 14:00 Babberich W.S.V.
19-04-09 14:00 W.K.E. Quick '20
19-04-09 14:00 S.C. Joure Alcides
19-04-09 14:30 De Treffers Lienden
19-04-09 14:30 Be Quick 1887 Achilles '29
19-04-09 14:30 H.S.C. 21 /Carparc - De Bataven
19-04-09 14:30 Germania Sneek
26-04-2009
26-04-09 14:00 W.S.V. De Treffers
26-04-09 14:00 Sneek Babberich
26-04-09 14:30 De Bataven S.C. Joure
26-04-09 14:30 Be Quick 1887 Germania
26-04-09 14:30 Achilles '29 Alcides
26-04-09 14:30 Quick '20 H.S.C. 21 /Carparc
26-04-09 14:30 Lienden W.K.E.
03-05-2009
03-05-09 14:00 Babberich Be Quick 1887
03-05-09 14:00 Alcides De Bataven
03-05-09 14:00 W.K.E. W.S.V.
03-05-09 14:00 S.C. Joure Quick '20
03-05-09 14:30 Achilles '29 Germania
03-05-09 14:30 H.S.C. 21 /Carparc - Lienden
03-05-09 14:30 De Treffers Sneek
10-05-2009
10-05-09 14:00 W.S.V. H.S.C. 21 /Carparc
10-05-09 14:00 Sneek W.K.E.
10-05-09 14:30 Lienden S.C. Joure
10-05-09 14:30 Germania Babberich
10-05-09 14:30 De Bataven Achilles '29
10-05-09 14:30 Be Quick 1887 De Treffers
10-05-09 14:30 Quick '20 Alcides
12-10-08 14:00 S.C. Joure -De Treffers
26-10-08 14:30 De Treffers- Alcides
02-11-08 14:30 De Bataven -De Treffers
09-11-08 14:30 De Treffers -Quick '20
16-11-08 14:30 Lienden- De Treffers
30-11-08 14:30 De Treffers- W.S.V.
07-12-08 14:00 Sneek- De Treffers
14-12-08 14:30 De Treffers Be Quick 1887
**********************************
05-10-2008
05-10-08 14:00 Babberich -S.C. Joure
05-10-08 14:00 W.S.V.- Lienden
05-10-08 14:00 W.K.E. -Achilles '29
05-10-08 14:00 Sneek -Quick '20
05-10-08 14:30 Germania -Alcides
05-10-08 14:30 De Treffers -H.S.C. 21 /Carparc
05-10-08 14:30 Be Quick 1887- De Bataven
12-10-2008
12-10-08 14:00 S.C. Joure -De Treffers
12-10-08 14:00 Alcides -Babberich
12-10-08 14:30 Achilles '29 -W.S.V.
12-10-08 14:30 Quick '20 -Be Quick 1887
12-10-08 14:30 Lienden- Sneek
12-10-08 14:30 H.S.C. 21 /Carparc -W.K.E.
12-10-08 14:30 De Bataven -Germania
26-10-2008
26-10-08 14:00 Babberich- De Bataven
26-10-08 14:00 W.K.E. -S.C. Joure
26-10-08 14:00 Sneek -W.S.V.
26-10-08 14:30 H.S.C. 21 /Carparc -Achilles '29
26-10-08 14:30 Germania -Quick '20
26-10-08 14:30 De Treffers- Alcides
26-10-08 14:30 Be Quick 1887- Lienden
02-11-2008
02-11-08 14:00 Alcides- W.K.E.
02-11-08 14:00 W.S.V. -Be Quick 1887
02-11-08 14:00 S.C. Joure- H.S.C. 21 /Carparc
02-11-08 14:30 Achilles '29 -Sneek
02-11-08 14:30 Quick '20 -Babberich
02-11-08 14:30 Lienden -Germania
02-11-08 14:30 De Bataven -De Treffers
09-11-2008
09-11-08 14:00 Babberich- Lienden
09-11-08 14:00 W.K.E.- De Bataven
09-11-08 14:00 S.C. Joure -Achilles '29
09-11-08 14:30 Be Quick 1887 -Sneek
09-11-08 14:30 H.S.C. 21 /Carparc - Alcides
09-11-08 14:30 Germania -W.S.V.
09-11-08 14:30 De Treffers -Quick '20
16-11-2008
16-11-08 14:00 Alcides -S.C. Joure
16-11-08 14:00 W.S.V. -Babberich
16-11-08 14:00 Sneek -Germania
16-11-08 14:30 Achilles '29- Be Quick 1887
16-11-08 14:30 Quick '20- W.K.E.
16-11-08 14:30 Lienden -De Treffers
16-11-08 14:30 De Bataven -H.S.C. 21 /Carparc
30-11-2008
30-11-08 14:00 Babberich- Sneek
30-11-08 14:00 Alcides -Achilles '29
30-11-08 14:00 W.K.E.- Lienden
30-11-08 14:00 S.C. Joure- De Bataven
30-11-08 14:30 H.S.C. 21 /Carparc -Quick '20
30-11-08 14:30 Germania- Be Quick 1887
30-11-08 14:30 De Treffers -W.S.V.
07-12-2008
07-12-08 14:00 W.S.V.- W.K.E.
07-12-08 14:00 Sneek -De Treffers
07-12-08 14:30 De Bataven- Alcides
07-12-08 14:30 Be Quick 1887- Babberich
07-12-08 14:30 Quick '20 -S.C. Joure
07-12-08 14:30 Lienden- H.S.C. 21 /Carparc
07-12-08 14:30 Germania -Achilles '29
14-12-2008
14-12-08 14:00 Alcides Quick '20
14-12-08 14:00 W.K.E. Sneek
14-12-08 14:00 S.C. Joure Lienden
14-12-08 14:00 Babberich Germania
14-12-08 14:30 Achilles '29 De Bataven
14-12-08 14:30 H.S.C. 21 /Carparc W.S.V.
14-12-08 14:30 De Treffers Be Quick 1887
25-01-2009
25-01-09 14:00 Alcides Lienden
25-01-09 14:00 W.K.E. Be Quick 1887
25-01-09 14:00 S.C. Joure W.S.V.
25-01-09 14:30 Achilles '29 Babberich
25-01-09 14:30 H.S.C. 21 /Carparc - Sneek
25-01-09 14:30 De Treffers Germania
25-01-09 14:30 De Bataven Quick '20
01-02-2009
01-02-09 14:00 Babberich De Treffers
01-02-09 14:00 W.S.V. Alcides
01-02-09 14:00 Sneek S.C. Joure
01-02-09 14:30 Be Quick 1887 H.S.C. 21 /Carparc
01-02-09 14:30 Quick '20 Achilles '29
01-02-09 14:30 Lienden De Bataven
01-02-09 14:30 Germania W.K.E.
08-02-2009
Datum Thuis Uit Status Uitslag
08-02-09 14:00 Alcides Sneek
08-02-09 14:00 W.K.E. Babberich
08-02-09 14:00 S.C. Joure Be Quick 1887
08-02-09 14:30 Achilles '29 De Treffers
08-02-09 14:30 Quick '20 Lienden
08-02-09 14:30 H.S.C. 21 /Carparc - Germania
08-02-09 14:30 De Bataven W.S.V.
15-02-2009
15-02-09 14:00 Babberich H.S.C. 21 /Carparc
15-02-09 14:00 W.S.V. Quick '20
15-02-09 14:00 Sneek De Bataven
15-02-09 14:30 De Treffers W.K.E.
15-02-09 14:30 Be Quick 1887 Alcides
15-02-09 14:30 Lienden Achilles '29
15-02-09 14:30 Germania S.C. Joure
01-03-2009
01-03-09 14:00 Alcides Germania
01-03-09 14:00 S.C. Joure Babberich
01-03-09 14:30 De Bataven Be Quick 1887
01-03-09 14:30 Achilles '29 W.K.E.
01-03-09 14:30 Quick '20 Sneek
01-03-09 14:30 Lienden W.S.V.
01-03-09 14:30 H.S.C. 21 /Carparc - De Treffers
08-03-2009
08-03-09 14:00 Babberich Alcides
08-03-09 14:00 W.S.V. Achilles '29
08-03-09 14:00 W.K.E. H.S.C. 21 /Carparc
08-03-09 14:00 Sneek Lienden
08-03-09 14:30 De Treffers S.C. Joure
08-03-09 14:30 Be Quick 1887 Quick '20
08-03-09 14:30 Germania De Bataven
15-03-2009
15-03-09 14:00 Alcides De Treffers
15-03-09 14:00 W.S.V. Sneek
15-03-09 14:00 S.C. Joure W.K.E.
15-03-09 14:30 De Bataven Babberich
15-03-09 14:30 Achilles '29 H.S.C. 21 /Carparc
15-03-09 14:30 Quick '20 Germania
15-03-09 14:30 Lienden Be Quick 1887
29-03-2009
29-03-09 14:00 Babberich Quick '20
29-03-09 14:00 W.K.E. Alcides
29-03-09 14:00 Sneek Achilles '29
29-03-09 14:30 De Treffers De Bataven
29-03-09 14:30 Be Quick 1887 W.S.V.
29-03-09 14:30 H.S.C. 21 /Carparc - S.C. Joure
29-03-09 14:30 Germania Lienden
05-04-2009
05-04-09 14:00 Alcides - H.S.C. 21 /Carparc
05-04-09 14:00 W.S.V. Germania
05-04-09 14:00 Sneek Be Quick 1887
05-04-09 14:30 De Bataven W.K.E.
05-04-09 14:30 Achilles '29 S.C. Joure
05-04-09 14:30 Quick '20 De Treffers
05-04-09 14:30 Lienden Babberich
19-04-2009
19-04-09 14:00 Babberich W.S.V.
19-04-09 14:00 W.K.E. Quick '20
19-04-09 14:00 S.C. Joure Alcides
19-04-09 14:30 De Treffers Lienden
19-04-09 14:30 Be Quick 1887 Achilles '29
19-04-09 14:30 H.S.C. 21 /Carparc - De Bataven
19-04-09 14:30 Germania Sneek
26-04-2009
26-04-09 14:00 W.S.V. De Treffers
26-04-09 14:00 Sneek Babberich
26-04-09 14:30 De Bataven S.C. Joure
26-04-09 14:30 Be Quick 1887 Germania
26-04-09 14:30 Achilles '29 Alcides
26-04-09 14:30 Quick '20 H.S.C. 21 /Carparc
26-04-09 14:30 Lienden W.K.E.
03-05-2009
03-05-09 14:00 Babberich Be Quick 1887
03-05-09 14:00 Alcides De Bataven
03-05-09 14:00 W.K.E. W.S.V.
03-05-09 14:00 S.C. Joure Quick '20
03-05-09 14:30 Achilles '29 Germania
03-05-09 14:30 H.S.C. 21 /Carparc - Lienden
03-05-09 14:30 De Treffers Sneek
10-05-2009
10-05-09 14:00 W.S.V. H.S.C. 21 /Carparc
10-05-09 14:00 Sneek W.K.E.
10-05-09 14:30 Lienden S.C. Joure
10-05-09 14:30 Germania Babberich
10-05-09 14:30 De Bataven Achilles '29
10-05-09 14:30 Be Quick 1887 De Treffers
10-05-09 14:30 Quick '20 Alcides
woensdag
nieuwe indeling HKC 2008-2009
indeling 2008-2009 (door de KNVB bekend gemaakt)
Achilles'29 (Groesbeek)
Alcides (Meppel) Nieuw
sv Babberich ( Babberich)
De Bataven (Gendt)
Be Quick 1887 (Groningen)
Germania (Groesbeek) Nieuw
HSC'21 (Haaksbergen)
SC Joure (Joure) *Nieuw
FC Lienden (Lienden)
Quick'20 (Oldenzaal)
Sneek (Sneek)
De Treffers (Groesbeek)
WKE (Emmen)
WSV (Apeldoorn)
bekerwedstrijden 19-26-30/31 augustus
MVV Alcides uit Meppel promoveerde voor het eerst in de geschiedenis naar de hoofdklasse. In Hoogeveen werd in de finale van de nacompetitie met 4-0 gewonnen van Sportclub Erica. Alcides vierde in 2007 hun 100 jarig bestaan.
clubkleuren: Geel-Zwart
Adres:
MVV Alcides
Ambachtsweg 11
7943 AE MEPPEL
telefoon clubhuis: 0522 253810
website Alcides
-------------------------------------------------------
Accommodatie Sportpark de Hege Simmerdyk
Hoge Zomerdijk 5
8501 ES JOURE
0513 - 412 145
Opgericht 20 maart 1920
Aantal leden ca. 1050
Aantal velden 8
Aantal kleedkamers 20
Tenue
Shirt : wit/groen geblokt
Broek : groen
Kousen : groen
eindstand 1e klasse:
1 Joure SC 22 13 6 3 45 41 15
2 Alcides 22 12 7 3 43 51 21
3 Erica SC 22 10 10 2 40 50 19
website SCJoure
---------------------------------------
Germania keert na twee jaar terug in de hoofdklasse. De ploeg van trainer Johan de Kock verzekerde zich van de titel in de eerste klasse E en maakt zich op voor een hernieuwde kennismaking met de buren Achilles en De Treffers.
eindstand eerste klas 1E:
1 Germania 22 13 8 1 47 51 20
2 NEC 22 13 5 4 44 36 16
3 Jonge Kracht 22 13 4 5 43 46 23
website Germania
-------------------------------------------
Wij wensen alle drie de clubs zeer veel succes in de hoofdklasse, en allen zijn alvast van harte uitgenodigd in Groesbeek op sportpark Zuid.
Labels:
alles over wedstrijden eerste elftal,
indelingen elft. 2007-2008
Gepost door
De treffers
op
woensdag, juni 11, 2008
vrijdag
woensdag
Rookverbod vanaf 01 juli
Vanaf 1 juli 2008 mag in horecagelegenheden niet meer worden gerookt. De nieuwe wet verbiedt ook het roken in de sportkantine. De overheid legt hoge boetes op bij overtreding van de regels. Het ministerie van VWS begint deze week met de landelijke campagne waarin het anti-rookbeleid van het kabinet wordt uitgelegd.
De KNVB ondersteunt de verenigingen bij de invoering van het strikte anti-rookbeleid van de overheid. Aanvullend op de voorlichting van de overheid geeft de KNVB concrete informatie over wat het voor de verenigingen betekent.
Openbare ruimtes met horecabestemming, zoals kantines, worden volledig rookvrij. Alleen in afgesloten ruimtes zonder bediening mag nog worden gerookt als de omgeving er geen last van heeft. Roken is wel toegestaan als één van de zijkanten of de bovenkant van het terras volledig open is. Langs de velden mag het publiek wel een sigaret opsteken, maar de vereniging kan hier zelf andere regels voor opstellen.
Geldboete
De Voedsel en Waren Autoriteit (VWA) handhaaft het rookverbod namens het ministerie van VWS. Door zich niet aan de nieuwe Tabakswet te houden riskeert de voetbalvereniging een officiële waarschuwing of een geldboete van maximaal € 2.400. Deze straf is altijd voor de vereniging en niet voor de overtreder. In de handleiding, te downloaden op www.horecarookvrij.nl, staat een uitgebreide toelichting.
Voetbalverenigingen kunnen via Postbus 51 stickers, banners en posters bestellen om het nieuwe rookbeleid onder de aandacht te brengen van de bezoekers. De KNVB stuurt alle verenigingen een poster en er is ook een tekst met uitleg voor het verenigingblad of de kantine te vinden. Meer campagnemateriaal en informatie over het rookbeleid kan worden opgevraagd bij Postbus 51 of op www.horecarookvrij.nl.
Labels:
indelingen elft. 2007-2008,
laatste nieuws
Gepost door
De treffers
op
woensdag, juni 04, 2008
Abonneren op:
Posts (Atom)